Stoprocent

( ilość produktów: 105 )

Stoprocent – uliczny styl i luz

To jedna z najbardziej znanych marek ubierających polską scenę hip-hop. Początki brandu sięgają 1999 roku. Nazwa firmy wzięła się od sposobu podejścia do życia. Musimy wkładać 100 proc. siebie w to, co kochamy i co jest dla nas ważne. Ten sposób myślenia firma stosuje, tworząc swoją kolekcję odzieży. W 2009 roku firma stworzyła linię produktów sygnowaną ksywą ich naczelnego designera GuruGomeza. Kolekcja miała mocno streetwear’owy charakter. W tym samym roku kolekcja ubrań była promowana albumem raper Soboty „Sobotaż”. Kolekcje ubrań z roku na rok zyskiwały na popularności. Koszulki, T-shirty, bluzy, spodnie, spodenki, dresy, akcesoria i dodatki na stałe wpisały się w krajobraz polskich ulic

Bluza Stoprocent | Spodnie Stoprocent | Koszulka Stoprocent |

  • z 2
  • z 2

Stoprocent - ?Żyj stoprocent do końca życia?

To motto, którym firma kieruje się od samego początku. W mediach społecznościowych sami tak o sobie i swojej kolekcji ubrań piszą: ?Gdy zaczynamy projektować, myślimy najpierw o kolorach. Obserwujemy i wyprzedzamy światowe trendy mody streetwear. Nasze prognozy opieramy na intuicji, jak również na obserwacji sinusoidy mody. Nasze inspiracje pochodzą ze źródeł takich jak: polska historia, sztuka, kraje odwiedzane podczas podróży, przyroda, nasi przyjaciele i rzesza ciekawych ludzi, z którymi Stoprocent od lat współpracuje. Myśląc o nowych produktach, myślimy przede wszystkim o naszych odbiorcach, bierzemy do serca pochwały, jak i uwagi, które otrzymujemy w mailach lub słyszymy osobiście. Z tej mnogości natchnień rodzi się prawdziwy styl Stoprocent.

Ubrania Stoprocent to wyjątkowe, zabawne i kontrowersyjne wzornictwo. W jednej kolekcji znajdziesz ubrania opatrzone grafikami związanymi z historią i legalizacją konopi. Ubrania są pełne humoru, ale również niosą dawkę ważnych i pozytywnych wartości. Ubrania damskie i męskie. Stoprocent na swoich koszulkach, bluzach, dresach nie tylko niesie pozytywną energię, ale również dba o dziedzictwo historyczne.

Kolekcja Stoprocent

W sklepie membrana.pl znajdziesz klasyczne i najnowsze wzory i kroje odzieży Stoprocent. Sama marka swoje produkty dzieli na trzy kategorie. Znajdziesz koszulki, bluzy, czapki, spodnie, T-shirty damskie i męskie, spodenki należące do kategorii: Ulica, Sport lub Muzyka. Ulica to ciuchy, które można ubierać na co dzień. Idealne na spacer, wyjście na miasto lub zakupy. Charakteryzuje je maksymalna wygoda. Ubrana z tej kategorii podążają za aktualnymi trendami, więc ubierając je, masz pewność, że będziesz modnie wyglądał. Sport to linie produktowe dedykowane do konkretnych aktywności. WPRDL do sportów walki, BASKETBALL do koszykówki, ĆPAJ SPORT do wszelkich innych aktywności. I wreszcie Muzyka. Odzież w tej kategorii to wyjątkowa symbolika i przykuwające uwagę hasła. Ubrania tej grupy mają zawsze coś ważnego do przekazania.

Stoprocent ? ludzie muzyki i sportu

Inspiracją dla brandu Stoprocent była muzyka hip-hop. To między innymi dla fanów i artystów tego stylu muzycznego tworzone są ubrania marki. Stoprocent również stara się być obecna w tej kulturze. Stara się wspierać artystów i promować młode talenty. Docenia nie tylko umiejętności, ale również pracowitość i konsekwencje w działaniach. Artyści związani z brandem Stoprocent są autentyczni, szczerzy i oryginalni. Taki jest styl Stoprocent. Muzyka to nie wszystko. Brand wspiera również sportowców uprawiających te ekstremalne dyscypliny. Sportowcy wspierani przez markę Stoprocent są tacy jak firma. Ciężko pracują, ale nie brakuje im szaleństwa i fantazji.

Koszulki i T-shirty Stoprocent

To jedne z najpopularniejszych produktów marki. Luźne i dopasowane, damskie i męskie, bardziej stonowane lub krzykliwe. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Koszulki brandu, jakie znajdziesz w naszym sklepie, mogą mieć intensywne i bardziej stonowane kolory. Wszystkie uszyte są w Polsce z najlepszej jakościowo bawełny. Dzięki temu przyjemnie je się nosi w ciepłe dnia, ale również dobrze spisują się jako druga warstwa.

Wygodne Bluzy Stoprocent

To propozycja marki, która przyda Ci się na co dzień, ale również bluzę Stoprocent chętnie zabierzesz na trening. W naszym sklepie znajdzie bluzy cieńsze i grubsze, z kapturem i bez. Bogata kolorystyk i wysokiej jakości materiał to jest to, co je wyróżnia. Mamy bluzy dla kobiet i dla mężczyzn. Ubrania przyjemnie otulą i zapewnią bezpieczeństwo przed wychłodzeniem.

Wyjątkowe spodnie Stoprocent

Zapraszamy również do zapoznania się z propozycją spodni od brandu Stoprocent. Jednymi z nich są damskie dresy. To stylowe, ciepłe i dopasowane spodnie. Mają kieszenie, w których z łatwością zmieścisz niezbędne drobiazgi i ułatwiający noszenie ściągacz. Podobnie jak damskie, również męskie spodnie dresowe wygodnie i komfortowo się nosi. Nadadzą się nie tylko na trening, ale również do codziennego noszenia.

Dodatki i akcesoria Stoprocent

Marka Stoprocent to nie tylko koszulki, T-shirty, spodnie, spodenki lub bluzy. To również świetne dodatki i akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór pasków i opasek sygnowanych logiem tego ulicznego brandu. Już teraz przejrzyj naszą ofertę, wybierz odpowiednie produkty dla siebie i żyj na 100 procent.

pixel